Czwarty Turniej Ligi Żaka 15.10.2016 r.

Czwarty Turniej Ligi Żaka 15.10.2016 r. Ostatni turniej ligowy żaków zaczęliśmy przegranym meczem 2:3 z drużyną z Białych Blot. Była to nasza pierwsza i jedyna porażka w całych rozgrywkach. Przegraliśmy z drużyną, która we wszystkich meczach stawiała nam zawsze wysoko poprzeczkę. Na pewno przegrany mecz przyda się do wzmocnienia mentalności zawodników. W kolejnych dwóch meczach drużyna była już bardzo zmotywowana i nie pozwoliła odebrać sobie już żadnych punktów. Wyniki: Spójnia B.Błota - Pelikan Szubin 3:2 Mezar III Nakło - Pelikan Szubin 1:5 KS II Łochowo - Pelikan Szubin 0:3 Kończymy rozgrywki ligowe na pierwszym miejscu i czekamy do wiosny na nowych rywali - zwycięzców okolicznych lig, z którymi będziemy rywalizować w nowej grupie. Dziękujemy rodzicom i opiekunom naszych zawodników za świetną postawę na wszystkich meczach.